Zlaté mince Maplegram (8 x 1 g)

12 962 Kč
Momentálně nedostupné

Zlaté investiční mince Maple Leaf ,,Maplegram''.

Detailní informace

Bezpečná doprava
Pojištěná doprava dle hodnoty
Okamžitá fixace
Okamžitá fixace cen do 150 000 Kč
QR platby
Možnosti platby pomocí QR kódu
Nejnižší ceny
Nejnižší ceny na trhu

Detailní popis produktu

Zlatá mince Maple Leaf je pravděpodobně jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších zlatých investičních mincí na světě. Královská kanadská mincovna představuje svou oblíbenou zlatou minci Maplegram (8 x 1 gramová zlatá mince Maple Leaf) jako cenný dárek pro sběratele. Maplegram v sadě se skládá z 8 jednotlivých zlatých mincí o hmotnosti 1 gram. Ty mají individuální sériové číslo a jsou zabaleny do dělitelného blistru, takže je možné vyjmout (individuálně dělitelné) jednotlivé zlaté mince. Pravost každé mince je potvrzena samostatným certifikátem pravosti. Každá mince má jedinečné sériové číslo.

Na lícní straně zlatých mincí Maplegram je zobrazen světoznámý motiv javorového listu v designu Waltera Otta, který je k vidění také na známých 1oz mincích Maple Leaf. Ryzost "9999" (99,99 %) je vyražena na obou stranách motivu. (99,99 %) je vyraženo na obou stranách motivu.

Na rubové nebo hodnotové straně mincí je portrét královny Alžběty II. Portrét navrhla Susanna Bluntová a od roku 2004 se objevuje na všech zlatých mincích Maple Leaf.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mince
Materiál: Zlato
Obsah drahých kovů: 999,9
Průměr: 8 mm
Váha: 8 g
Země původu: Kanada

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: