Rám na mince - černý 7x7cm

409 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.10.2023

Plovoucí rámeček na mince.

Detailní informace

Bezpečná doprava
Pojištěná doprava dle hodnoty
Okamžitá fixace
Okamžitá fixace cen do 150 000 Kč
QR platby
Možnosti platby pomocí QR kódu
Nejnižší ceny
Nejnižší ceny na trhu

Detailní popis produktu

Mnohé investice do zlata mizí bezprostředně po nákupu ve skříni, v trezoru nebo jsou dokonce uloženy v bankovní bezpečnostní schránce. To znamená, že okamžitě zmizí ze zorného pole svého majitele. Mince však mohou být také dekorativním doplňkem vybavení domácnosti - pokud najdete správné úložiště.

Aby si mince uchovaly svou hodnotu, je třeba je chránit před všemi druhy poškození. Prach, škrábance a podobná poškození jsou pro ně nebezpečím a snižují jejich hodnotu při dalším prodeji. Tomu je samozřejmě třeba za každou cenu zabránit.

Dobrým způsobem, jak bezpečně uložit cenné mince a zároveň je dekorativně prezentovat, je plovoucí rámeček na mince. Mince jsou na něm prezentovány zvláštním způsobem, protože se v něm jakoby vznášejí.

Obě poloviny jsou pevně spojeny magnetickou sponou, díky níž se plovoucí rámeček dokonale uzavře a chrání mince před prachem a jiným poškozením. Lze jej zcela otevřít a zavřít, takže manipulace s ním je velmi snadná.

Rám lze postavit nebo zavěsit na zeď jako obraz. Efekt vznášejících se mincí je dokonale prezentuje a ukazuje je v jejich nejlepší možné podobě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: