Rám na mince - bílý (265 mm)

430 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.10.2023

Plovoucí rámeček na mince.

Detailní informace

Bezpečná doprava
Pojištěná doprava dle hodnoty
Okamžitá fixace
Okamžitá fixace cen do 150 000 Kč
QR platby
Možnosti platby pomocí QR kódu
Nejnižší ceny
Nejnižší ceny na trhu

Detailní popis produktu

Portrét Mony Lisy od Leonarda da Vinciho znají miliony lidí na celém světě. Málokdo, tento slavný obraz viděl osobně, by však dokázal popsat rám, v němž je vystaven v pařížském Louvru. A přesto je to právě toto mistrovské dílo pozdně barokního řezbářství, které se kolem motivu nenápadně a ochranitelsky seskupuje a jenž mu pomáhá naplno rozvinout potenciál jeho nadčasové a věčné krásy.

Mnozí sběratelé zlatých a stříbrných mincí pociťují při pohledu na své oblíbené kousky srovnatelnou hrdost. Jejich poklady jsou pro ně stejně přitažlivé jako tajemný úsměv dámy zobrazené da Vincim. O to přirozenější je touha nenechat vybrané mince v anonymní temnotě, ale vhodně je prezentovat a znovu a znovu si tak užívat potěšení z jejich krásy a podělit se o něj s ostatními. Plovoucí rámeček na mince je k tomu ideálním doplňkem. Dvě průhledné, vysoce flexibilní silikonové membrány, které lze snadno otevřít, bezpečně uzavřou vaši zlatou nebo stříbrnou minci a umožní jí vznášet se v jednoduchém černém rámečku, který je volně viditelný ze všech stran.

Chcete-li mince vyjmout nebo vyměnit, snadno rámeček otevřete. Rámeček vaše poklady nejen účinně vystaví, ale také je ochrání před nečistotami a prachem. Tyto rámečky jsou vhodné pro prezentaci a jako dárkové balení mincí, medailí a jiných sběratelských předmětů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: