O nás

Kdo jsem?

Jmenuji se Ondřej Šmakal. linkedin Jsem specialistou na investice, finance, marketing a pojišťovnictví. Prošel jsem mnoha vedoucími funkcemi v několika prestižních pojišťovnách, jako je ČSOB nebo pojišťovna Aegon. Posledních 10 let zastávám řídící funkce ve finančních společnostech a od roku 2017 působím jako generální ředitel islandsko-česko-britské investiční skupiny Orka Ventures.   

Možná už jste o mně slyšeli také v médiích. Své zkušenosti z oblasti financí a pojišťovnictví si totiž nenechávám pro sebe. Předávám je dál v mnoha rozhovorech a článcích, které jsou volně přístupné na internetu. Věřím, že získané informace mohou pomoci lidem k lepší finanční situaci, a tím i ke spokojenějšímu životu. 

 

info fintreehndrbnakurzy

Co dělám?

Jednou z oblastí, které výborně rozumím a která mě baví, jsou investice. Proto jsem založil e-shop Goldy zlatá rybka splní všechna přání a zlato je od nepaměti symbolem bohatství a blahobytu. Trhy se propadnou, akcie půjdou ke dnu, ale zlato a drahé kovy jsou cennou komoditou, která si v čase uchová svou hodnotu. 

Úspěšní investoři ví, že základem bezpečného investování je diverzifikace portfolia a rozložení rizik. Proto investují část svých finančních prostředků do zlata, stříbra a drahých kovů. Rád vám předám své bohaté zkušenosti ze světa financí a pomohu zhodnotit vaše úspory. 

Proč nakupovat na Goldy.cz?

  • Nejnižší ceny na trhu
  • Kvalitní zboží od prověřených dodavatelů s garancí pravosti 
  • Okamžitá fixace cen do 150 000 Kč
  • Rychlá platba s pomocí QR kódu
  • Skvělá zákaznická podpora

E-shop Goldy tvoří skvělý tým. Kdykoliv se můžete obrátit na báječnou Jitku ze zákaznické podpory. Vyřeší Vaše dotazy, pomůže s orientací na e-shopu i se zadáním objednávky. Petr s vámi vyřeší jakékoliv reklamace k vaší maximální spokojenosti, ale naštěstí žádné nemáme :) Pokud budete chtít vaše investiční cihly a investiční mince zpeněžit, Honza pro vás zařídí veškeré zpětné výkupy. Užijte si své nákupy a nechte vaše úspory bezpečně vydělávat.