Stříbrné investiční slitky CombiBar

Cihličky vydané Cookovými ostrovy jsou ražené v ryzosti 99,9 % stříbra ve švýcarské společnosti Valcambi S.A. Ta má od roku 2011 výhradní licenci na výrobu a produkci těchto dělitelných 10 g slitků ve formě populární "čokolády". Majitel má tak například v období krize jedinečnou možnost flexibilního odprodeje po jednotlivých částech.

Stříbrné kombinované mince 10 x 10 g jsou vyráběny podle vysokých standardů a jsou mezinárodně uznávaným zákonným platidlem investiční mince s nominální hodnotou 1,00 $ (Cookovy ostrovy).

Výhody

Tato varianta obsahuje 10 oddělitelných 10 g jemných stříbrných slitků, které jsou vzájemně spojeny s předem stanovenými body zlomu a lze je od sebe oddělit ohnutím. Další výhodou nákupu 10 x 10 g stříbrných slitků oproti nákupu běžného 100 g stříbrného slitku je, že nemusíte prodávat celé slitky najednou. Vždy můžete oddělit tolik slitků, kolik potřebujete.

Jak poznám, že jsou slitky pravé?

10 x 10 cihliček prodáváme ve zvláštním balení s unikátním sériovým číslem a ověřením pravosti.

Obaly jsou odolné proti manipulaci, což vám dává plnou jistotu nad vaší investicí.

Stříbrné investiční slitky CombiBar

Jako oficiální měna Cookových ostrovů, má na líci portrét Alžběty II.. Rubová strana je zdobena tradičním etnickým symbolem plodnosti.

Výrobce Valcambi je největší švýcarskou rafinerií vzácných kovů a zároveň jednou z největších ve světě. Nachází se na jihovýchodě Švýcarska. Dnes je Valcambi plně vlastněna společností Global Gold Refineries Ltd (GGR) se sídlem ve Švýcarsku.