5 g Zlatý Kinebar Heraeus

7 501 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.10.2023

Zlatý slitek Kinebar od německé firmy Heraeus o hmotnosti 5 g představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí a praktičností. Každá cihla obsahuje 99,99 % ryzího investičního zlata. Kinebar je spolu s certifikátem zabalen do ochraném obalu formátu šekové knížky.

Detailní informace

Bezpečná doprava
Pojištěná doprava dle hodnoty
Okamžitá fixace
Okamžitá fixace cen do 150 000 Kč
QR platby
Možnosti platby pomocí QR kódu
Nejnižší ceny
Nejnižší ceny na trhu

Detailní popis produktu

Každý, kdo si chce koupit zlato a hledá zdařilý kompromis mezi příjemným designem a klasickým stylem jako dárek nebo pro vlastní investici, těžko odolá kouzlu "Kinebarů". Zde se efektivně snoubí bezpečnost a osobitý design. Každý Kinebar má na zadní straně hologram. Díky hře barev na ušlechtilém pozadí působí jako ozdoba a zároveň jako prvek pro zajištění pravosti padělků. Kinebar je proto také známý jako "hologramová lišta".

Kinebar sídlí také v Hanau v Hesensku. Za svůj název vděčí procesu kinechnologie, při kterém se na rubovou stranu nanáší tzv. kinegram. Tato technika dosažení difrakční optiky se úspěšně používá také na bankovkách, občanských průkazech, kreditních kartách a platebních kartách k vytvoření autentických prvků. Zájemci, kteří chtějí koupit Kinebar, musí zaplatit menší příplatek ve srovnání s běžnými zlatými slitky kvůli vysokému úsilí, které je s použitím této techniky spojeno. Na oplátku je však jedinečný Kinebar vybaven spolehlivým bezpečnostním prvkem. Kromě hologramu se žádný Kinebar nedostane ke "svému" potenciálnímu kupci bez bezpečnostního certifikátu.

Kinebar je spolu s certifikátem zabalen do smršťovací fólie ve formátu šekové knížky. Tento ochranný obal dále zdůrazňuje vícerozměrnost Kinegramu. Kinebar je více než kompromis mezi krásou a hodnotou. Prostřednictvím rostoucího počtu příznivců dokazuje, že klasická krása zlatého slitku v kombinaci s inovativními prvky uvolňuje jeho plný estetický potenciál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cihly
Materiál: Zlato
Obsah drahých kovů: 999,9
Váha: 5 g
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: