20 g Zlatý slitek Heraeus

28 697 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.10.2023

Zlatá investiční cihla od firmy Heraeus Holding GmbH o hmotnosti 20 g představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí a praktičností. Každý slitek (cihla) obsahuje 99,99 % ryzího investičního zlata. Slitek je zabalen v plastovém obalu o velikosti bankovní karty a nelze jej z obalu vyjmout bez jeho porušení. Shodné výrobní číslo slitku je uvedeno i na obalu.

Detailní informace

Bezpečná doprava
Pojištěná doprava dle hodnoty
Okamžitá fixace
Okamžitá fixace cen do 150 000 Kč
QR platby
Možnosti platby pomocí QR kódu
Nejnižší ceny
Nejnižší ceny na trhu

Detailní popis produktu

Před více než 150 lety se syn lékárníka Carl Wilhelm Heraeus postaral o to, aby se malé hesenské město Hanau stalo světovým centrem technologie drahých kovů. Svým převratným postupem tavení platiny položil základy společnosti "Heraeus Edelmetalle". Společnost Heraeus se rozrostla v globální společnost s 76 výrobními zařízeními a 25 vývojovými centry v 33 zemích a stále je soukromém vlastnictví rodiny Heraeus.

Zlatý slitek o hmotnosti 20 g od společnosti Heraeus zdobí standardní identifikační znaky, jako označení výrobce, hmotnost, ryzost, znak výrobce a výrobní číslo. Toto číslo zaručuje jeho pravost a umožňuje výrobci sledovat každý výrobek až po šarže použitých surovin.

Slitek je zabalen v plastovém obalu o velikosti bankovní karty a nelze jej z obalu vyjmout bez jeho porušení. Shodné výrobní číslo slitku je uvedeno i na obalu. Dalšími údaji na obalu, který současně slouží jako certifikát pravosti, jsou ryzost, gramáž a výrobce. Výrobcem tohoto slitku je společnost Heraeus Holding GmbH, která je akreditovaná Londýnskou burzou (LBMA) a splňuje nejvyšší standardy Good Delivery systému. Proto jsou výrobky této společnosti bez problému akceptovány na světových trzích. Všechny zlaté slitky Heraues jsou ryzosti 999,9.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cihly
Materiál: Zlato
Obsah drahých kovů: 999,9
Typ embosu/ražby: Mincovna
Váha: 20 g
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: