1 g Zlatý dárkový slitek Křest

1 739 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.10.2023

Zlatý dárkový slitek - Křest od švýcarské firmy Valcambi o hmotnosti 1 g představují nadstandartní jakost spojenou s elegancí a praktičností. Každý slitek obsahuje 99,99 % ryzího investičního zlata.

Detailní informace

Bezpečná doprava
Pojištěná doprava dle hodnoty
Okamžitá fixace
Okamžitá fixace cen do 150 000 Kč
QR platby
Možnosti platby pomocí QR kódu
Nejnižší ceny
Nejnižší ceny na trhu

Detailní popis produktu

Zlato lidi vždy fascinovalo, ať už jako šperky, mince nebo slitky, tento kov je nejen fascinující, ale při správném zabalení i fantastickým dárkem trvalé hodnoty.

Pokud darujete peníze, obvykle se jednoduše utratí nebo skončí na spořicím účtu. Na dárce si později málokdo vzpomene. Tento dárek je úplně jiný - atraktivní krabička obsahuje vyraženou zlatou slitinu v láskyplném balení. A protože dárkové balení lze snadno otevřít, lze vložku také dokonale personalizovat věnováním. To zaručí, že si vás příjemce bude pamatovat navždy.

Nikoho by nenapadlo nechat takový dárek zmizet v koutě nebo ho dál darovat. Možná dokonce vzbudíte dárkovou zlatou slitinou zájem o skutečně "pravé hodnoty" a položíte tak základ pozdějšího bohatství.

Výrobcem je tradiční švýcarská společnost Valcambi, která se specializuje na rafinaci a zpracování zlata, mimo jiné pro švýcarský šperkařský a hodinářský průmysl, s nejvyšší přesností.

Společnost Valcambi je zároveň jedním z největších výrobců zlatých slitků na světě. Slitky splňují standard Good Delivery LBMA (London Bullion Market Association) Londýnské burzy zlata.

Celkově se jedná o dárek, kterým můžete svým blízkým udělat opravdu trvalou radost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cihly
Materiál: Zlato
Obsah drahých kovů: 999,9
Typ embosu/ražby: Mincovna
Váha: 1 g
Země původu: Švýcarsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: