100 x 1g Stříbrné slitky CombiCoin

4 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.10.2023

Stříbrné investiční slitky CombiCoin 100 x 1g vydávají Cookovy ostrovy u švýcarské firmy Valcambi o hmotnosti 1 g. Každý slitek obsahuje 99,99 % ryzího investičního zlata. 

Detailní informace

Bezpečná doprava
Pojištěná doprava dle hodnoty
Okamžitá fixace
Okamžitá fixace cen do 150 000 Kč
QR platby
Možnosti platby pomocí QR kódu
Nejnižší ceny
Nejnižší ceny na trhu

Detailní popis produktu

Stříbrné investiční slitky CombiCoin jsou obzvláště atraktivní možností pro investory, kteří chtějí koupit stříbro nebo stříbrné slitky. Tato forma ryzího stříbra je slitek, který se skládá ze skupiny 100 miniaturních slitků ryzího stříbra, z nichž každý váží 1 gram. Ty jsou navzájem spojeny předem vylisovanými lomovými body, které lze od sebe ohybem oddělit a přesto tvoří stabilní celek. Tato flexibilita je výhodná zejména pro investory, kteří chtějí postupně spotřebovat své stříbrné zásoby, prodat je nebo darovat.


Stříbrné investiční slitky CombiCoin, které vám zde nabízíme, vydávají Cookovy ostrovy. Spojují v sobě několik kvalitních vlastností pro kupce investičního stříbra. Jsou například schváleny jako oficiální platební prostředek v zemi původu a jako nominální hodnota je na nich uvedeno 10 Cookových ostrovních dolarů (CID), což je měna dvanácti obydlených ostrovů skupiny.

Na lícní straně je zobrazen portrét Alžběty II. a rubovou stranu zdobí tradiční etnický symbol plodnosti. Cookovy ostrovy si při výrobě zakládají na "švýcarské" přesnosti. Mincovní desky se vyrábějí v nejvyšší možné čistotě v náročném procesu ve společnosti Valcambi S.A. v Balerně v Ticinu. Společnost Valcambi S.A. je od roku 1961 jednou z nejznámějších mincoven ryzího stříbra. Ryzost odpovídá "standardu dobrého dodání" Londýnské asociace pro trh se zlatem (LBMA). Společnost Valcambi S.A. je mimo jiné akreditována u LBMA, a je tedy oprávněna obchodovat se zlatými a stříbrnými slitky na londýnském trhu s drahými kovy.


Slitky mají šířku přibližně 74 mm a výšku přibližně 105 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cihly
Materiál: Stříbro
Obsah drahých kovů: 999
Váha: 100 g
Země původu: Švýcarsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: