10 x 10g Stříbrné slitky Valcambi

4 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.10.2023

Stříbrné investiční slitky od švýcarské společnosti Valcambi S.A., která má od roku 2011 výhradní licenci na výrobu a produkci těchto dělitelných 10g slitků ve formě populární "čokolády". Představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí a praktičností. Slitky lze po rozpečetění jednotlivě odlamovat. 

Detailní informace

Bezpečná doprava
Pojištěná doprava dle hodnoty
Okamžitá fixace
Okamžitá fixace cen do 150 000 Kč
QR platby
Možnosti platby pomocí QR kódu
Nejnižší ceny
Nejnižší ceny na trhu

Detailní popis produktu

Téměř by se dalo použít reklamní slogan „hranatý, praktický, dobrý“ při popisu stříbrných slitků Cookových ostrovů. Představují mimořádně pragmatickou a atraktivní formu investice do stříbra, jsou raženy v nejvyšší možné ryzosti a mají nominální hodnotu 10 dolarů Cook Island, což je měna přibližně dvanácti obydlených ostrovů.

Jako oficiální měna Cookových ostrovů, má na líci portrét Alžběty II.. Rubová strana je zdobena tradičním etnickým symbolem plodnosti.

Cookovy ostrovy si nechávají své mincovní slitky vyrábět ve Švýcarsku společností Valcambi, jednou z největších rafinerií vzácných kovů na světě. Slitky mají šířku cca 74 mm a výšku cca 105 mm. Jejich formát odpovídá Din A7. Protože se dají v zamýšlených bodech zlomu snadno rozdělit, lze je předávat postupně – například jako dárek. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cihly
Materiál: Stříbro
Obsah drahých kovů: 999
Váha: 100 g
Země původu: Švýcarsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: