1 oz Stříbrná mince Maple Leaf

755 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.10.2023

Stříbrná investiční mince Maple Leaf "Javorový list" od Královské kanadské mincovny o hmotnosti 1 unce představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí a praktičností.

Detailní informace

Bezpečná doprava
Pojištěná doprava dle hodnoty
Okamžitá fixace
Okamžitá fixace cen do 150 000 Kč
QR platby
Možnosti platby pomocí QR kódu
Nejnižší ceny
Nejnižší ceny na trhu

Detailní popis produktu

Díky mezinárodně známé a oblíbené minci Maple Leaf "Javorový list" proslavila Královská kanadská mincovna javorový list po celém světě. Zlatý bestseller z roku 1979 byl v roce 1988 doplněn stříbrnou variantou. Stříbrná varianta je však díky své cenové dostupnosti také ideálním dárkem pro založení globálně orientované sbírky mincí. Kanadská klasika by v žádném případě neměla chybět.

Rubovou stranu mince zdobí nezaměnitelný tvar javorového listu. Na lícové straně mince je motiv typický pro všechny mince bývalého britského impéria – anglické královny Alžběty II. Na spodním okraji rubu je uvedena nominální hodnota v kanadských dolarech a rok ražby. 

Nominální hodnota stříbrné investiční mince Maple Leaf 1 unce je 5 CAN dolarů. Pro sběratele, kteří si chtějí koupit javorový list ve stříbře, je tento mezinárodní bestseller nejvyšší ryzosti (999,9/1000).

Doplňkové parametry

Kategorie: Mince
Materiál: Stříbro
Obsah drahých kovů: 999,9
Průměr: 38 mm
Rok výroby: Podle dostupnosti (obvykle aktuální ročník)
Rozměr: 3,15 mm
Váha: 1 oz
Země původu: Kanada

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: