1 oz Palladiový slitek

40 816 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.10.2023

Palladiová investiční cihla od švýcarské společnosti Heraeus Holding GmbH, o hmotnosti 1 oz představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí a praktičností.

 

Detailní informace

Bezpečná doprava
Pojištěná doprava dle hodnoty
Okamžitá fixace
Okamžitá fixace cen do 150 000 Kč
QR platby
Možnosti platby pomocí QR kódu
Nejnižší ceny
Nejnižší ceny na trhu

Detailní popis produktu

Palladiové slitky jsou méně známé než zlaté nebo platinové, ale z tohoto důvodu nejsou méně cenné. Palladium je velmi vzácný drahý kov, který září žlutobílým stříbrem a byl objeven v roce 1803 anglickým lékařem a chemikem Wollastonem. Průmyslově se tato surovina používá v katalyzátorech automobilů, palivových článcích, vodíkových vozidlech a při výrobě šperků. Palladium je tvrdší než platina, ale přesto se dá dobře kovat.

Palladiové slitky jsou obvykle lisované, protože lité palladiové slitky mají o něco matnější povrch než ty lisované. Vyražené ingotové polotovary musí projít kontrolou kvality, teprve poté se do ingotu vyrazí nápis a motiv pomocí raznice.

Výrobcem tohoto slitku je společnost Heraeus Holding GmbH, která je akreditovaná Londýnskou burzou (LBMA) a splňuje nejvyšší standardy Good Delivery systému. Proto jsou výrobky této společnosti bez problému akceptovány na světových trzích. Slitky mají jemnost 99,95 %.

Palladium je vynikajícím doplňkem tří hlavních investičních kovů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cihly
Materiál: Palladium
Obsah drahých kovů: 999,5
Typ embosu/ražby: Mincovna
Váha: 1 oz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: